Allegri del zbuluar, ja me kë e ka zëvendësuar Ambra Angiolinin

spot_imgspot_img

Massimiliano Allegri ka një “flakë” të re që po i “djeg” zemrën. Ajo quhet Nina Lange Barresi dhe është pikasur nga paparacët në shoqërinë e trajnerit të Juventusit.

Sipas raportimeve nga e përjavshmja “Chi”, e cila ka publikuar fotot, e dashura e re e Allegrit është një këshilltare financiare me banim në Zvicër. Jo çuditërisht të dy janë fotografuar në Lugano, teksa kanë bërë një shëtitje dorë për dore nëpër rrugët e qytetit. Është hera e parë që Maks dhe Nina shihen bashkë, edhe pse thashethemet rreth tyre qarkullojnë prej disa kohësh.

 

/ www.emathja.com

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu