Arsenal i propozon shkëmbimin e bujshëm Barcelona-s

spot_imgspot_img

Arsenal i ka propozuar një shkëmbim Barcelona-s.

Sipas Daily Express, dy klubet kanë nisur negociatat për një shkëmbim mes Aubameyang dhe Coutinho.

Braziliani, i cili kërkohet edhe nga Newcastle dhe Tottenham, duket se preferon të transferohet te Topçinjtë.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu