Biskota me Marshmallow

spot_imgspot_img


Përbërësit:

1 marshmallow,
1 biskota të rrumbullakëta.

Përgatitja:
Biskotat vendosni në një tepsi dhe përmbi ia vendosni nga një marshmallow.

Përmbi marshmallow ia vendosni edhe nga një biskotë.

Tepsinë e vëmë në furrë për pjekje në temperaturë 300 gradë celsius për 5-7 minuta.

Ju bëftë mirë!


© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img
Artikulli paraprakTortë me Kokos dhe Mjedra
Artikulli tjetërRevani Klasike

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu