Biskota të shpejtë

spot_imgspot_img

Perbersit:

1 pako biskota
1 gotë qumësht
1 shllag krem
1 gotë të çajit kokos
çokollatë
sheqereza me ngjyre.

Pergatitja:

Biskotat i zhytim në qumësht dhe në midis ia vendosim krem shllagun, me një biskotë tjetër përmbi e mbyllim.

Biskotat i zhytim në kokos dhe përmbi ia derdhim çokollatën e shkrirë së bashku me sheqerna.

Ju bëftë mirë!


© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img
Artikulli paraprakPOGAÇE LULE
Artikulli tjetërGurabija me rrush të thatë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu