BMW M3 dhe M4 janë parë duke bërë xhiro testuese në pistë krahas veturave tjera

spot_imgspot_img

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu