BROZOOOOOOOOO!!! Interi gjen avantazhin në Moldavi, por shikoni se si Barella bën “krokodilin” (VIDEO)

spot_imgspot_img

Interi ka gjetur me ne fund avantazhin ne Moldavi ndaj Sherif Tiraspolit. Skuadra zikalter ka fituar nje top ne mesfushe dhe Vidal ka avancuar, duke pasuar me pas per Brozovic, i cili pasi ka bere finte te godijta me te majten eshte kthyer nga e djathta duke leshuar nje goditje kirurgjikale te topit dhe shenuar.

Kurioz eshte fakti se ne ate moment, per te mos penguar rrezen, Barella shtrihet ne toke si “krokodil” …

 

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu