CHAMPIONS: Liverpool siguron kualifikimin si i pari, Atletico Madrid tani rrezikon keq (VIDEO)

spot_imgspot_img

Liverpool ka siguruar kualifikimin dhe tashmë vendos në një situatë aspak të mirë Atletico Madrid që ndalet në kuotën e 4 pikëve në vend të tretë, tre më shumë nga Milani i vendit të fundit dhe një më pak se sa Porto e vendit të dytë me 5 pikë.

https://www.youtube.com/watch?v=MBGnW4n4dGU

Gjithçka është vulosur në pjesën e parë, ku skuadra e drejtuar nga Klopp ka shënuar dy gola me Jota dhe Mane. Më pas, Felipe mori të kuq dhe aty mbaroi ndeshja e ekipit të Simeones.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu