Conte e bën dalje Hugo Lloris, ja portieri që kërkon te Tottenham

spot_imgspot_img

Sipas “Telegraph”, Antonio Conte ka vendosur të fokusohet te një portier i ri për sezonin e ardhshëm. Është Jordan Pickford, “mbrojtësi ekstrem” i Evertonit dhe Anglisë, ai që pëlqehet shumë nga trajneri italian. Pickford do të zinte vendin e Hugo Lloris, me francezin në skadim të kontratës. Interesimi për një portier tjetër do të thotë se nuk do të ketë rinovim për numrin 1 të kombëtares transalpine.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu