“Është një fenomen”, Klinsmann i thur elozhe yllit të Milan-it para derbit

spot_imgspot_img

Ish-sulmuesi i Gjermanisë dhe Inter-it, Jurgen Klinsmann, ka folur për Sky para derbit të Milanos.

Ish-futbollisti i ka thurur elozhe liderit të kuqezinjve Zlatan Ibrahimovic.

“Zlatan është për t’u admiruar, është një profesionist dhe jep maksimumin, stërvitet në mënyrë të pabesueshme”, ka thënë Klinsmann.

“Bën ndeshje të jashtëzakonshme, shënon gjithmonë, është një fenomen”.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu