Tag: 18vjeçari

Mancini përgatit “super-finalen”, ia beson sulmin një 18-vjeçari

Bota e futbollit me sytë nga “Wembley”. Të mërkurën e 1 qershorit, Italia kampione Europe dhe Argjentina kampione e Amerikës Latine, do të përballen...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.