Tag: afrimet

Merkato Superiore/ Të gjitha afrimet dhe largimet e 10 klubeve të Abissnet Superiores

Abissnet Superiore uli siparin me Tiranën kampione dhe Vllazninë fituese të Kupës së Shqipërisë, teksa tashëm skuadrat kanë padyshim vëmendjen te merkatoja dhe 4...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.