Tag: akordit

Interi fiton derbin me Milanin/ Asllani vishet zikaltër, detajet e akordit

Kristjan Asllani mund të quhet një lojtar i Interit. Drejtuesit e Interit dhe të Empolit kanë finalizuar akordin mes tyre gjatë drekës së ditës...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.