Tag: Albanias

VIDEO/ Me biçikleta dhe kore për Vllazninë, tifozët kuqeblu nisen drejt “Air Albanias”

Ora e finales së Kupës po afron dhe tifozët e Vllaznisë po bëhen gati të zbarkojnë në “Air Albania” për të mbështetur skuadrën e...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.