Tag: Alen

E ka “prenotuar” Egnatia, Alen Sherri largohet me fjalë zemre nga Laçi

Alen Sherri ka konfirmuar largimin nga Lacci dhe pritet që të firmosë me Egnatian, siç ka mësuar Supersport. Portieri shkodran e mbyll me kurbinasit...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.