Tag: Ancelotti

Ancelotti “i vë syrin” mesfushorit të Interit, Reali “zgjidh qesen” për t’i plotësuar dëshirën

Me Luka Modric e Toni Kroos që janë drejt perëndimit të karrierës futbollistike, Reali i Madridit është hedhur në kërkim të një tjetër mesfushori...

“Fito ndaj Portos ose je i shkarkuar”, Ancelotti zbulon çfarë e bëri të largohej nga PSG-ja

Carlo Ancelotti kaloi dy vite në “Parc des Princes” midis viteve 2011 dhe 2013, ndërsa vendosi të largohej nga Paris Saint-Germain pa i përfunduar...

“Është shtëpia ime e dytë”, Ancelotti zbulon për kë do bëjë tifo në Kupën e Botës

Trajneri i Real Madrid, Carlo Ancelotti ka deklaruar se pas eliminimit të Italisë nga Kupa e Botës Katar 2022, do të jetë tifoz i...

Kalon Covid-in, ja kur do kthehet Ancelotti në krye të stolit të Realit

Carlo Ancelotti ka rezultuar negative në testin e fundit të bërë për Covid-19, ndërsa do të jetë i gatshëm të drejtojë Real Madridin në...

Real Madrid në sulm për yllin e Bayernit, Ancelotti kërkon ndihmën e Alaba

Real Madrid po tenton të marrë një tjetër lojtar nga Bayern Munchen. Pasi siguroi verën e kaluar shërbimet e David Alaba si lojtar i...

Po shkëlqen tek Atalanta, Ancelotti e do mbrojtësin te Real Madrid

Real Madrid po monitoron me kujdes Merih Demiral. Mbrojtësi turk u huazua verën e kaluar nga Juventusi tek Atalanta. Zikaltrit paguan 3 milionë euro,...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.