Tag: anësor

Sulmuesi anësor nuk ia del të rikuperohet, Reja e largon nga grumbullimi

Odise Roshi nuk ia del të rikuperohet. Sulmuesi anësor fierak, erdhi në grumbullim me nëj dëmtim dhe pavarësisht përpjekjeve të stafit nuk ia doli...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.