Tag: armike

Foto/ Lazera, vërshëllima dhe dhunë ndaj tifozëve, Kosova pritet si armike në Greqi

Në stadiumin e Volosit ishin edhe një numër i vogël tifozësh të Kosovës, të cilët ishin sistemuar në tribunën e rezervuar për ta, megjithatë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.