Tag: arritshëm

Turi i dytë i arritshëm, Laçi e Partizani mësojnë kundërshtarët e mundshëm

Laçi dhe Partizani ishin me fat në shortin e sotëm të turit të parë eliminator të Conference League, pasi kurbinasit peshkuan Iskran e Malit...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.