Tag: Atalanta

VIDEO/ Gjimshiti zhbllokohet në Serie A, vetëm Barcelona më mirë se Atalanta në Europë

Berat Gjimshiti ka gjetur golin e parë sezonal në Serie A. Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, kaloi Atalantën në avantazh në transfertën ndaj Spezias (Rey...

Optimizëm te Atalanta para ndeshjes së Europa League, rikthehet Gjimshiti

Berat Gjimshiti nuk ka qenë pjesë e Atalantës në dy ndeshjet e fundit teksa pësoi një dëmtim në sfidën e kampionatit ndaj Napolit më...

Po shkëlqen tek Atalanta, Ancelotti e do mbrojtësin te Real Madrid

Real Madrid po monitoron me kujdes Merih Demiral. Mbrojtësi turk u huazua verën e kaluar nga Juventusi tek Atalanta. Zikaltrit paguan 3 milionë euro,...

LAJMI I FUNDIT | Interi tenton goditjen nga Atalanta: detajet

Objektivi Robin Gosens per Interin për ditët e fundit të merkatos. Me largimin e Sensit, zikaltërit do të bëjnë një goditje në hyrje dhe...

SERIE A | Akrobacia e Petagna i dhuron Napolit +3, Atalanta e nis vitin duke luajtur “tenis” në Udine (VIDEO)

Mjafton një gol i bukur nga Andrea Petagna që Napoli të kthehet te suksesi dhe ta bëjë duke marrë 3 pikë vendimtare në San...

E KRYER | Atalanta paguan 22 mln euro dhe bonuse për fuqizimin e madh në merkato

Dhurata e Krishtlindjeve vjen nga Atalanta per tifozet e saj! Siç raporton SKY Sport, bergamasket sapo kane arritur marreveshjen per  Jeremie Boga.Pak më shumë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.