Tag: Atletico

Shkëmbim me Atletico Madrid, Interi nuk heq dorë nga objektivi i vjetër

Drejtuesit e Interit nuk heqin dorë nga Rodrigo De Paul, të cilin e kërkuan me insistim përpara se të transferohej tek Atletico Madrid. Lojtari...

Nuk po gjen hapësira te Atletico, mesfushori argjentinas nis negociatat me Interin

Inter rikthehet sërish te “dashuria e vjetër” Rodrigo De Paul. Mesfushori argjentinas ishte në vëmendjen e drejtuesve zikaltër edhe sezonin e kaluar, por Atletico...

I preferuari i Contes/ Tottenham merkato tek Atletico, një interist alternativa

Antonio Conte ka nevojë për një qendërmbrojtës dhe drejtuesit e Tottenham po punojnë për t’i plotësuar dëshirën trajnerit italian. Një nga të preferuarit e...

Atletico kërkon ish-mbrojtësin e Barcelonës, ja sa kërkon Tottenhami

Atletico Madridi ka filluar të planifikojë lëvizjet e radhës dhe një ndër objektivat e saj kryesore për sezonin e ardhshëm është përforcimi i mbrojtjes,...

Torres “shpik”, De Jong finalizon! Barcelona kthehet te suksesi dhe tani synon… Atletico Madrid (VIDEO)

Barcelona më në fund rigjen buzëqeshjen në La Liga. E zgjidh një goditje e menccur e De Jong, që i jep 3 pikët ekipit...

CHAMPIONS | Milani jashtë Europës, Liverpool nuk toleron. Atletico kualifikohet mes tensionesh

Milani mbetet jashtë Champions, Atletico Madrid avancon më tej duke fituar një ndeshje të madhe në Portugali me rezultatin 3-1 ndaj Portos, mes tensionesh...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.