Tag: avokatin

Interi takon avokatin e Lukakut, ja si mund të kryhet transferimi

Romelu Lukaku dëshiron të kthehet te Inter, sulmuesi do të vendosë sa më shpejt për të ardhmen, dhe për këtë arsye edhe pse merkato...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.