Tag: azere

Sirena azere për Taulant Seferin, trajneri kërkon t’i sjellin goleadorin e Tiranës

Një tjetër klub ka dalë në skenë për Taulent Seferin. Sulmuesi nga Kumanova shënoi 18 gola dhe dhuroi 10 asiste në sezonin e fundit...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.