Tag: Barcelonë

Leclerc i pafat, Verstappen fiton në Barcelonë dhe merr kryesimin

Zhgënjim për Charles Leclerc në Çmimin e Madh të Barcelonës, aty ku Max Verstappen përfiton maksimalisht dhe merr fitoren e katërt sezonale, të tretën...

Pjanic vlerëson Xavi-n/ Lë të hapur mundësinë e një rikthimi, por jo në Barcelonë

Miralem Pjanic u largua nga Barcelona shtatorin e kaluar për t’u transferuar në Turqi në formë huazimi, te Besiktas. Boshnjaku është ndalur të flasë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.