Tag: bardhezinjtë

VIDEO/ Raste dhe ritëm i lartë në Laçi-Kukësi, bardhezinjtë në avantazh të dyfishtë

Laçi pret Kukësin teksa kurbinasit kërkojnë të rrisin avantazhin ndaj Kukësit për të blinduar vendin e dytë, por edhe për t’i bërë presion Tiranës...

Fillon dueli në Laç, bardhezinjtë sfidojnë Partizanin

Laçi-Partizani është sfida më e fortë e ditës në Abissnet Superiore. Kurbinasit kërkojnë t’I japin vazhdimësi rezultateve pozitive, teksa “Demat” do të tentojnë maksimumin...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.