Tag: bashkohet

Projektohet rikthimi i bujshëm, Pjaniç gati të bashkohet me ish-klubin në Itali

Miralem Pjanicit nuk i mjaftoi largimi nga Barcelona, në janar, për të gjetur sërish buzëqeshjen dhe për të lënë pas vetes periudhën gri të...

E konfirmon gazetari i njohur, Mbappe do bashkohet me Real-in para finales së Champions League

Telenovela “Kylian Mbappe” duket se është drejt fundit, ndërsa tashmë duket se destinacioni i sulmuesit do të jetë kryeqyteti i Spanjës, jo ai i...

Kosova plotëson organikën, lojtari i Schalke 04 i bashkohet Dardanëve

Një tjetër talent i madh i futbollit që jeton dhe bën karrierë të suksesshme në Gjermani ka vendosur të luajë për Kosovën. Bëhet fjalë...

Ftesa e munguar nga kombëtarja, Asani i bashkohet Maqedonisë dhe pret të sfidojë Italinë

Prej vitesh, Jasir Asani priste një ftesë nga kombëtarja e Shqipërisë teksa futbollisti nga Shkupi gjithnjë kishte shprehur dëshirën për të veshur fanellën kuqezi....

Pogba i hapur për skuadrat e Premier League-s, ja pse s’i bashkohet dot Juves

Pogba e ka bërë të qartë se skuadra që e kërkon do të duhet të paguajë shumën që ai dëshiron si pagë. Atij nuk...

Një ditë pasi mbylli kontratën me Osijek, Grezda bëhet me skuadër të re. Bashkohet me një tjetër shiptar!

Ditën e martë, Eros Grezda dhe Osijek mbyllën bashkëpunimin edhe pse palët kishin edhe një vit kontratë që i mbante të lidhur. Kroatët nuk...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.