Tag: Bayern

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen. Sulmuesi senegalez, i cili ka kontratë me Liverpoolin deri në vitin 2023, mund të largohet...

Lajme shkurt/ Milan kthen sytë nga City, Bayern gjen zëvendësuesin e Lewandowskit te Barça

Milani nis të mendojë seriozisht për merkaton e verës. “Kuqezinjtë” që momentalisht drejtohen nga grupi Elliot, kanë hedhur sytë nga Anglia, ku kanë piketuar...

Fiksimi i vjetër, Bayern Munchen tenton titullarin e Interit

Bayern Munchen ka nevojë për një mbrojtës të djathtë për sezonin e ardhshëm. Drejtuesit e kampionëve të Gjermanisë kanë nisur prej kohësh punën për...

Venezia-Milan, formacionet zyrtare: debutim në Serinë A për ish-yllin e Bayern, Leao kthehet titullar

Venzia-Milan do të jetë ndeshja që do të hapë javën e 21-të të Serisë A.Dy klubet kanë publikuar formacionet zyrtare.Te vendasit do të bëjë...

MAKTHI I BAYERN QUHET GLADBAH | Nagelsmann & Co e nisin vitin si mos më keq. Macja e zezë godet

Nëse doni të trembni Bayern Munich, përmendini vetëm një emër: Borussia Monchenglabah…Skuadra që i ka ardhur hakut këto vitet e fundit dhe që sa...

Përgjysmohet Bayern Munich, edhe dy raste pozitive. Shkon në 8 numri

Bayern Munich është një nga skuadrat më të prekura nga Covid në këtë fazë të sezonit. Klubi gjerman, në fakt, ka shpallur dy raste...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.