Tag: befason

E kërkonin Bayerni dhe Interi, mbrojtësi i Gjermanisë befason me klubin e ri

Matthias Ginter vendosi të mos rinovojë me M’Gladbach dhe në fund të sezonit do të largohet me parametra zero.Mbrojtësi i kombëtares gjermane (46 ndeshje...

VIDEO/ Vllaznia ndëshkohet në limite, Teuta befason shkodranët në minutën e 98

Teuta dhe Vllaznia e kanë mbyllur në barazim 1-1 ndeshjen në Niko Dovana, me shkodranët të cilët ishin në udhëheqje të sfidës në pjesën...

Gjilani “shfryn” ndaj Feronikelit, Dukagjini befason Drenicën

U luajtën tri sfidat e para të javës së 29-të të Superligës së Kosovës, mes të cilave spikati fitorja e thellë 5-1 e Gjilanit...

Aubameyang befason me deklaratën, ja cilin zgjedhjen si mbrojtësin më të fortë

Pierre-Emerick Aubameyang ka zbuluar se Tyrone Mings është kundërshtari më i ashpër me të cilin është përballur ndonjëherë. 32-vjeçari u largua nga Arsenali drejt...

BEFASON Guardiola | Falënderimi i veçantë: “Po të mos ishin ato nuk luanim dhe fitonim…”

Duke folur pas ndeshjes Manchester City-West Ham 2-1, trajneri i “Citizens”, Pep Guardiola komentoi suksesin ne borë per ekipin e tij.“Në pjesën e parë...

Augsburg befason Bayern në 45′ e para, Lewandowski rihap sfidën: 18 gola në 22 ndeshje ndaj ekipit vendas (VIDEO)

Bayern Munich, në mënyrë të çuditshme, ka mbyllur pjesën e parë në fushën e Augsburg me rezultatin 2-1 për vendasit.Skuadra e shtëpisë ka shënuar...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.