Tag: bën

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i Kombëtares Shqiptare ka arritur marrëveshjen me klubin e njohur Aberdeen, për të firmosur një kontratë...

Skënderbeu bën 600 fitore në elitë, por situata zbeh suksesin ndaj Kastriotit

Nga Ylli AgaAjo ndaj Kastriotit nuk ishte ndonjë fitore e bukur. Ndonëse me dy gola ndaj kundërshtarit më në formë të kampionatit, sërish stadiumi...

Një sulmues dhe 50 milionë euro, Man. United bën ofertë zyrtare për Lautaron

Manchester United vijon të jetë në kërkim të një qendërsulmuesi për sezonin e ardhshëm dhe së fundi në skenë ka dalë edhe emri i...

Brdaric e bën Vllazninë temë në Gjermani: I zgjova nga gjumi, më iku mundësia për të mbrojtur Kupën

Aventura e Thomas Brdaric në krye të Vllaznisë u ndërpre në muajin mars me drejtuesit shkodranë që vendosën të ndanin rrugët me teknikun kroato-gjerman...

Mesfushori shqiptar i bën të gjithë për vete, klubi kryeqytetas i “hap luftë” Napolit

Kristjan Asllani është autor i një sezoni të shkëlqyer në nivelin më të lartë të futbollit në Itali, Serie A. Mesfushori shqiptar që aktivizohet...

Tafaj: Një statistikë na bën më të mirët, ta fitojë Laçi kupën. Dinamo? S’e meriton renditjen

Partizani kërkon të marrë maksimumin dhe ta mbyllë sezonin pa humbje ndaj Dinamos (2 fitore dhe 3 barazime sezonale). Derbi i kryeqytetit do të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.