Tag: biletat

Sot “priten” biletat për Dinamon dhe Skënderbeun? Gjithçka varet nga Egnatia

Mundësia e vetme e mbijetesës për Dinamon dhe Skënderbeun tashmë është lufta për vendin e tetë të renditjes në Abissnet Superiore, që aktualisht mbahet...

Abissnet Superiore/ Biletat europiane dilemat e vetme, klubet me sy e veshë nga… licencimet

Java e 31 nuk zbardhi asnjë nga enigmat e këtij kampionati. Në apel ishin thirrur kryesuesit e Tiranës, për tu konfirmuar kampionë për të...

Marku rrëfehet për BBC: Nuk e dija që kishte kaq shqiptarë në Angli, kam shitur vetë të gjithë biletat

Në prag të ndeshjes ndaj Chris Jenkins, mbrëmjen e sotme në “Virtu Motors Arena” të Neëcastle, boksieri shqiptar Florian Marku ka tërhequr vëmendjen e...

Dalin në shitje biletat e derbit, çmime favorizuese për tifozët

Tirana nxjerr në shtije biletat e derbit me Partizanin, që do të zhvillohet të shtunën, në orën 19:45. Klubi kryeqytetas, për të pasur prani...

Çmime simbolike për Partizani-Kukësi, dalin në shitje biletat

Çmime simbolike për një nga sfidat më të rëndësishme të javës së 23-të të Abissnet Superiores, Partizani – Kukësi, që do të zhvillohet të...

Derbi i kryeqytetit në “Elbasan Arena”, dalin në shitje biletat

Derbi i kryeqytetit, jashtë Tiranës. Dinamo-Partizani, sfidë e vlefshme për javës se 22-të të Abissnet Superiores, do të zhvillohet të premten, në orën 19:45,...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.