Tag: Bonucci

Bonucci “bëhet burrë”, përgëzon Interin: Ne luftuam, por nuk mjaftoi

Ai ishte gati të futej në fushë për të gjuajtur një nga penalltitë, por Leonardo Bonuccit iu mohua mundësia për të shënuar nga pika...

Buffon: Problemet e Juves ishin të dukshme, Chiellini dhe Bonucci duhet të “klonohen”

Ka disa muaj që është larguar, por koka e tij mbetet atje, ku kaloi shumë vite të karrierës si futbollist, duke u jetësuar si...

DEL VIDEO E RE | “Jemi të gjithë m*t, prej 1 viti” Shpërthimi i paprecedentë i Bonucci dhe Pirlo në dhomat e zhveshjes

Humbja 4-0 nga Chelsea minoi ato që dukeshin si siguri të reja për Juventusin, të rigjallëruar nga fitorja në fushën e Lazios të ish-trajnerit...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.