Tag: borxhin

Prishtina prish planet e Partizanit, i shlyen borxhin mbrojtësit dhe e mban edhe një sezon

Gledi Mici është një nga prioritetet e Partizanit për këtë merkato. “Të kuqtë” e kryeqytetit prej javësh kanë nisur bisedimet me mbrojtësin, por Prishtina...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.