Tag: Çalja

Qerimaj shpallet kampion Europe, Briken Çalja dëmtohet dhe dështon

Peshëngritësi shkodran Erkand Qerimaj është shpallur kampion i Europës në stilin e shkëputjes, pasi arriti të ngrejë 150 kilogramë.Pas Evangjelia Veli, një tjetër sukses...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.