Tag: Camp

“Numri 10 më i mirë që Camp Nou ka parë”, Eintracht Frankfurt tallet me Barçën dhe Messin

Barcelona u eliminua mbrëmjen e së mërkurës nga Europa League në raundin e çerekfinaleve, pas humbjes me rezultatin e përgjithshëm 4-3 në dy takimet...

Lewandowski dëshiron transferimin në “Camp Nou”, Barcelona i bën ofertë zyrtare Bayernit

Robert Lewandowski pritet të provojë një aventurë të re në verë pas tetë sezoneve plot trofe, gola e rekorde te Bayern Munchen. 33-vjeçari ka...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.