Tag: CHAMPIONS

E konfirmon gazetari i njohur, Mbappe do bashkohet me Real-in para finales së Champions League

Telenovela “Kylian Mbappe” duket se është drejt fundit, ndërsa tashmë duket se destinacioni i sulmuesit do të jetë kryeqyteti i Spanjës, jo ai i...

Tirana nis llogaritë për në Champions, zbulohen kundërshtarët e mundshëm të bardhebluve

Tirana tani mund të mendojë e qetë për ndeshjet e turit të parë të Champions League, teksa e ka siguruar matematikisht titullin dhe në...

VIDEO/ Finalja e Champions League së futsallës, Armand Duka kurorëzon Barcelonën

Barcelona mposhti 4-0 Sportingun e Lisbonës në finalen e Champions League të futsallës në Riga të Letonisë, duke fituar trofeun prestigjioz për herë të...

Mes dramës familjare, Champions League dhe Shqipërisë: Rrëfehet “luftëtarja” Sara Maliqi

Çdo ditë është një betejë, por ato kur ka edhe futboll në mes janë edhe më të bukura. Gëzojnë ata që mbushin stadiumet, gëzojnë...

Messias: Kisha më shumë frikë në Serinë D sesa në Champions

“Goli në Madrid kundër Atletico-s në Champions? Ka qenë shumë i bukur. Topi ishte i butë, kisha vetëm portierin përpara, i kam thënë vetes:...

Tonali dhe Romagnoli tregojnë ku gaboi Milani në Champions

“Ishte një ndeshje e vështirë, e njihnim mirë kundërshtarin. Edhe pa disa titullarë, Liverpool na krijoi probleme gjatë gjithë lojës. Ne duhet të rritemi,...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.