Tag: Chelsea

Thuchel konfirmon largimin e mbrojtësit, por kthen Brojën te Chelsea

Mbrojtja e Chelsea-t po zbrazet tërësisht. Antonio Rüdiger ka arritur marrëveshjen me Realin e Madridit dhe Andreas Christensen tashmë e ka mendjen te Barcelona....

Trajneri skocez “i fiksuar” pas Brojës, përgatit ofertën për ta marrë nga Chelsea

Talenti i kombëtares shqiptare, Armando Broja ka “rënë” në radarët e West Ham dhe kryeson listën e afrimeve që “Hammers” duan të bëjnë, pas...

“Jo, faleminderit”, mesfushori i Chelsea refuzon Mourinhon dhe Romën

Jose Mourinho ka nevojë për muskuj dhe forcë në mesfushë, dhe një nga objektivat e portugezit është Ruben Loftus-Cheek, një lojtar që ka dalë...

Chelsea apo Barcelona, kapiteni merr vendimin përfundimtar

Barcelona vazhdon të insistojë për Cesar Azpilicueta, të cilit i janë shtuar 12 muaj në marrëveshjen që i përfundonte këtë verë me Chelsea, pasi...

Më i shtrenjtë se Lukaku, Chelsea: Armando Broja kushton 70 milionë €

Armando Broja vazhdon të dhurojë paraqitje spektakolare në fushë. Sulmuesi shqiptar, i cili ndodhet në pronësi të Chelsea deri në 2026, është huazuar te...

Dorëzohet Chelsea, Barcelona dhe Bayerni në garë për qendërmbrojtësin

Andreas Christensen është një nga lojtarët e Chelsea që ndodhet në vitin e fundit të kontratës. Qendërmbrojtësi danez ka zhvilluar 24 ndeshje me kampionët...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.