Tag: City

Zbulohen shifrat e sakta të transferimit të Haalandit, ç’goditje ka bërë City!

Operacioni i Manchester City-t për blerjen e Erling Haalandit u zvarrit për muaj të tërë. Në fakt, ishte një “luftë” e ashpër mes klubeve...

Lëvizje që gëzon Guardiolën dhe Xavin, City projekton një shkëmbim me Barcelonën

Dëshira e madhe e Xavit për mesfushën është Bernardo Silva. Portugezi ka edhe tre vite kontratë me Manchester City, por dëshiron të provojë një...

Lajme shkurt/ Milan kthen sytë nga City, Bayern gjen zëvendësuesin e Lewandowskit te Barça

Milani nis të mendojë seriozisht për merkaton e verës. “Kuqezinjtë” që momentalisht drejtohen nga grupi Elliot, kanë hedhur sytë nga Anglia, ku kanë piketuar...

City “all-in” për Haaland, Julian Alvarez drejt transferimit në Itali

Manchester City fitoi konkurrencën e madhe për Julian Alvarez në merkaton e janarit. Sulmuesi argjentinas u kushtoi 17 milionë euro kampionëve të Anglisë, që...

“Daily Mail” zbulon pagën e paimagjinueshme të Haalandit te Man. City

“Daily Mail” zbuloi këtë të marta se Manchester City ka arritur marrëveshjen me menaxherin (Mino Raiola) e Erling Haaland, që me transferimin te City...

City shtang rivalët, gati ta kthejë Haaland në lojtarin më të paguar në histori

Disa klube të mëdha po garojnë fort për shërbimet e Erling Haaland. Norvegjezi është një garanci golash, në La Liga e duan Real Madrid...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.