Tag: çmend

Ronaldo: Në Brazil e sulmojnë për jetën private, por mua Neymar më çmend!

Një nga legjendat më të mëdha të futbollit botëror, Ronaldo Luis Nazario de Lima, i njohur thjesht si Ronaldo ka folur së fundmi për...

“Pres oferta… por jo nga ata”, videoja e Wilshere çmend internetin

Jack Wilshere kërkon skuadër dhe e bën pasi është stërvitur shumë në periudhën e fundit.Pavarësisht një të kaluare të rëndësishme që e ka parë...

Quhet Afena Gyan dhe sonte prishi debutimin e Shevchenkos me një magji! “Basti” i Jose Mourinho-s çmend Romën

Genova e Shevchenkos debutoi me një disfatë para publikut të tyre: Roma tronditi stadiumin Luigi Ferraris 2-0 në minutat e fundit të një ndeshjeje...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.