Tag: çmendur

Budisti japonez i çmendur pas Hajdukut të Splitit, udhëtoi 9500 km për të shijuar trofeun e Kupës

Hajduku i Splitit triumfoi 3-1 përballë Rijekës në finalen e Kupës së Kroacisë, duke fituar këtë kompeticion për herë të shtatë në histori. Një...

Wenger: E kam thënë se Mbappe është Pele i ri, por më quajtën të çmendur

Arsene Wenger, ish-trajneri i famshëm i Arsenal ka theksuar së fundmi se sipas mendimit të tij Kylian Mbappe është më i fortë se Erling...

VIDEO/ Në Kroaci “habiten” me golin e Grezdës, e konsiderojnë si realizimin më të çmendur

Për herë të parë në mbrëmjen e së premtes, Eros Grezda gjeti rrugën e rrjetës me klubin e Sibenik. Futbollisti nga Gjakova ndëshkoi në...

“Putin i çmendur, Polonia kurrë kundër Rusisë! Apelimi në CAS? Kujt i plasi”

FIFA dhe UEFA pezulluan kombëtaren dhe klubet ruse nga çdo kompeticion. Pushtimi i Ukrainës ka sjellë sanksione të forta dhe të rënda ndaj Rusisë,...

Zbulohet shifra “e çmendur”, ja sa fiton Ronaldo për një postim në Instagram

Cristiano Ronaldo është personi më i ndjekur në Instagram dhe shifrat e reja kanë treguar se sa mund të fitojë ylli i Manchester United...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.