Tag: çmimin

“Çmimin e Pogbas e vendosi Perez, Cruijff të shkojë në djall”, shprehjet më të famshme nga Raiola

Një nga agjentët më të famshëm dhe më të vlerësuar në botën e futbollit, Mino Raiola humbi jetën të shtunën si pasojë e një...

Humbi premierën e sezonit, Vettel në dyshim edhe për Çmimin e Madh të Arabisë Saudite

Sebastian Vettel e pati të pamundur të ishte prezent në garën hapëse të Formula 1 për vitin 2022 pasi testet mjekësore konfirmuan prezencën e...

Bashkia Kukës nxjerr aksionet në shitje, nënkryetari zbulon çmimin

Bashkia Kukës ka nxjerrë në shitje aksionet që ajo zotëron në Klubin e Kukësit. Pas vendimit të qeverisë që të mos ketë më klube...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.