Tag: dakord

Bien dakord për pagën dhe kohëzgjatjen e kontratës, Di Maria drejt Juventus

Angel Di Maria do të largohet nga Paris Saint-Germian me parametra zero këtë verë dhe mediet italiane raportojnë se mesfushori ka rënë dakord për...

Ceferin: Ramë dakord me Kryeministrin, për futbollin vendos futbolli

Aleksandër Çeferin, pas takimeve që pati me kreun e FSHF-së, Armand Duka, dhe Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, e bëri të qartë se UEFA...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.