Tag: Deklaroi

Sekreti i Mourinho-s, Stankovic: Deklaroi që isha i dëmtuar për të plotësuar dëshirën e gruas sime

Dejan Stankovic është rikthyer pas në kohë, kur luante me Interin dhe trajner te “zikaltërit” ishte Jose Mourinho për të zbuluar një ngjarjeqë mbeti...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.