Tag: detektivë

I kishte vënë pas detektivë privatë Piquesë, por Shakira u tradhtua nga “spiunët” e saj

Shakira dhe Pique njoftuan ndarjen përmes një deklarate zyrtare, duke i dhënë fund lidhjes dymbëdhjetëvjeçare të çiftit. Janë të shumtë ata që besojnë se...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Miqësoret/ Gol shqiptar te Legia, Karrica eviton humbjen e Rijekës

Legia e Varshavës zhvilloi miqësoren e radhës ditën e...

“Erdha, pashë, fitova”, Kastrioti humbet titullarin e mesfushës

Henry Okebugwu e ka mbyllur me Kastriotin. Mesfushori nigerian...

Një hap larg zyrtarizimit, Vrioni surprizon me klubin e radhës

Giacomo Vrioni është një nga futbollistët shqiptarë më të...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.