Tag: dhe

Shpëtimi i Spezias, Interi, Messi, përplasja me De Biasin dhe marrëdhënia me Rejan, zbërthehet Rey Manaj

Rej Manaj është një nga protagonistët e udhëtimit të Spezias gjatë këtij sezoni, që u mbyll me arritjen e objektivit: qëndrimin në Serinë A....

Rekordi unik i milanistit! Lojtari më i ri që ka “pushtuar” Anglinë, Spanjën dhe Italinë

Akoma nuk i ka mbushur 23 vjeç, por dje fitoi Serie A për herë të parë në karrierë. Brahim Diaz ka fituar edhe tituj...

E mbylli me PSG-në dhe i ofrohet Barcelonës, ja çfarë e pengon të vishet “blaugrana”

Angel di María mbylli përvojën me PSG-në pas shtatë vitesh dhe tani duhet të nisë një aventurë të re. Sipas “El Mundo Deportivos”, sulmuesi...

Ndeshjet e qershorit/ Mancini zbulon listën, lë jashtë SuperMarion dhe sulmuesin Cagliarit

Roberto Mancini ka vendosur të grumbullojë plot 39 futbollistë për ndeshjet e muajit qershor. Në këtë rrugëtim të ri të përfaqësueses italiane, pas dështimit...

VIDEO/ Cigare dhe birrë pas titullit në Argjentinë, festa unike e ish-futbollistit të Manchester United

Boca Juniors shtoi një tjetër trofe në palmaresin e saj, teksa mbrëmjen e së dielës, argjentinasit triumfuan me rezultatin 3-0 ndaj Tigres në finalen...

Leclerc i pafat, Verstappen fiton në Barcelonë dhe merr kryesimin

Zhgënjim për Charles Leclerc në Çmimin e Madh të Barcelonës, aty ku Max Verstappen përfiton maksimalisht dhe merr fitoren e katërt sezonale, të tretën...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.