Tag: drejt

Bajrami dhe Asllani drejt Napolit? Presidenti i Empolit: Si qëndron e vërteta

Nedim Bajrami dhe Kristjan Asllani janë ndër më të talentuar tek Empoli. Dy lojtarët e kombëtares shqiptare kanë bërë shumë mirë në sezonin e...

Bien dakord për pagën dhe kohëzgjatjen e kontratës, Di Maria drejt Juventus

Angel Di Maria do të largohet nga Paris Saint-Germian me parametra zero këtë verë dhe mediet italiane raportojnë se mesfushori ka rënë dakord për...

Kristjan Asllani drejt transferimit në Milano, klubet nisin negociatat

Kristjan Asllani në radarët e Interit. Zikaltrit janë në kërkim të një mesfushori të aftë për të zëvendësuar kroatin Beozovic, pasi edhe trajneri Inzaghi...

Vjen edhe konfirmimi i BBC: Armando Broja drejt Serie A

Napoli vazhdon të insistojë për Armando Brojën. Klubi italian ka piketuar sulmuesin e talentuar shqiptar si pasardhësin e Victor Osimhen, për të cilin interesoht...

Vjen edhe konfirmimi i BBC: Armand Broja drejt Serie A

Napoli vazhdon të insistojë për Armando Brojën. Klubi italian ka piketuar sulmuesin e talentuar shqiptar si pasardhësin e Victor Osimhen, për të cilin interesoht...

“Anija Skënderbeu” drejt mbytjes, kapiteni jep sinjale largimi

Humbja 0-1 përballë Egnatias i dha praktikisht fund shpresave të Skënderbeut për të qëndruar në elitën e futbollit shqiptar, edhe pse matematika mban ende...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.