Tag: drejtorit

Vllaznia zyrtarizon largimin e drejtorit sportiv

Mbyllet pas dy sezonesh përvoja e Matko Djarmatit si drejtor sportiv i Vllaznisë. Klubi shkodran ka njoftuar se kontrata me kroatin ka përfunduar dhe...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.