Tag: duartrokitet

VIDEO/ Gjesti i bukur pas ndeshjes, talenti i Realit duartrokitet nga ekipi ukrainas

Dueli i 21-vjeçarëve mes Ukrainës dhe Francës u luajt në Stamboll. Sfida ishte e mbushur me emocione dhe përfundoi në barazim 3-3.Ky rezultat solli...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.