Tag: duhen

Shehi: Po improvizojmë, skuadrës i duhen përforcime. Hoxhallari la një boshllëk të madh

Pas disfatës 2-1 me Dinamon, trajneri i Tiranës, Orges Shehi foli në emisionin Gol Pas Goli në Supersport ku theksoi se tashmë bardheblutë po...

Përjashtimi i tenistëve rus dhe bjellorus nga Wimbledon, ish-numri një i botës në tenis: Duhen marrë masa!

Atletët rusë dhe bjellorusë janë përjashtuar nga të gjitha aktivitetet sportive në Angli, si pasojë e luftës që Rusia i ka hapur tashmë prej...

Shehi: Nesër në fushë për pikët që na duhen, Tirana nuk ka presion

Trajneri i Tiranës, Orges Shehi foli në konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme në transfertë ndaj Laçit. Bardhebluve iu mjafton vetëm një pikë...

Bitri: Kampion sezonin tjetër? Duhen lojtarë me mentalitet kampioni, duhet shumë për titullin

Eneo Bitri ishte një nga protagonistët e sfidës së fituar me rezultatin 2-1 ndaj Laçit, me mbrojtësin që shënoi golin e parë të ndeshjes...

“Duhen reforma në futboll”, Agnelli: Superliga s’ka dështuar, firmosëm kontrata nga 120 faqe

Juventusi, Barcelona dhe Real Madrid nuk kanë hequr dorë nga projekti i Superligës Europiane të Futbollit, që u hartua nga 12 klube në total,...

Halili ul euforinë, Gjici: Ishim dobët, Tiranës i duhen disa fitore 4-0 kundër nesh

Dy presidentët folën shkurt pas ndeshjes Tirana-Kukësi 4-0. Presidenti i klubit verilindor, Safet Gjici pranoi se ekipi i tij luajti dobët, teksa nuk i...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.