Tag: duhet

Arapi: Presidenti më ka dhënë një lloj besimi për të ardhmen, por duhet bërë zyrtare

Renato Arapi shpreh keqardhjen për faktin se kthesa e Teutës erdhi disi vonë dhe pjesëmarrja në Europë është thuajse e pamundur. Arapi shpjegoi se...

Hadroj ul euforinë: Kemi edhe dy ndeshje, duhet përqendrim maksimal

Andi Hadroj foli për SuperSportin në përfundim të ndeshjes së ftuar nga Partizani 0-1 në Rrogozhinë, përball Egnatias, rezultat që e afron skuadrën e...

Europa për Vllazninë kalon nga Tirana, “bardheblutë” duhet të respektojnë kampionatin  

Europa për Vllazninë kalon nga Tirana. Derbi i Shqipërisë në “Selman Stërmasi” vë përballë kampionëve të freskët “bardheblu”, skuadrën e Elvis Plorit, në kulmin...

Qerimaj para kampionatit Europian: Ta çojmë flamurin aty ku duhet, emocione se zhvillohet në Tiranë

Kampionati Europian i Peshëngritjes do të mbahet duke nisur nga data 27 maj në Tiranë, në një prej eventeve që ka pritshmëri maksimale, pasi...

Fiksohet takimi me drejtuesit e Realit, Mbappe duhet të ndajë mendjen

Përfaqësuesit e sulmuesit francez, Kylian Mbappé, dhe drejtuesit e Realit të Madridit kanë fiksuar një takim për javën e ardhshme. Palët do të takohen...

Plori: Mungesa e Krymit ndikoi në lojë, Dinamon duhet ta marrim shumë seriozisht

“Pjesa e parë nuk ishte siç duhet, duhet të ndalemi tek kjo pjesë, lojtarët ishin si të përgjumur. Ndikoi dhe mungesa e Krymit, që...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.