Tag: dytë

Ekip i “shthurur” në pjesën e dytë, Çela zgjedh heshtjen pas disfatës me Partizanin

Partizani mposhti me rezultatin 4-0 në Elbasan Arena, Kastriotin. Krutanët me objektivin mbijetesë të garantuar, nuk ishin të motivuar maksimalisht edhe pse në pjesën...

Kampionati 5×5/ Finalja e edicionit të dytë, dy ekipe kryeqytetase tentojnë trofeun

Tirana 5×5 – Beautiful Albania do të jetë finalja e kampionatit Kombëtar të futbollit 5×5 për këtë edicion të dytë.Dy ekipet kryeqytetase siguruan biletat...

Boston reagim krenarie, barazojnë Miamin në garën e dytë

Boston Celtics me rikthimin e Marcus Smart dhe Al Horford, dominuan Miamin në ndeshjen e dytë të finaleve të Konferencës duke fituar në FTX...

Polonia humbet një “yll”, skuadra e njohur zbret në Kategorinë e Dytë

Wisla Krakow mund të jetë një skuadër jo shumë e njohur në vendin tonë, por në Poloni ka shkruar historinë.Këtë herë jo për mirë,...

Kampionati i femrave/ Luhet java e fundit, Apolonia siguron vendin e dytë

Kampionati i femrave do të ulë siparin këtë të mërkurë, me ndeshjen e fundit të javës së 22-të, Vllaznia – Skënderbeu, ku shkodranet do...

Mposhti Luzin 2008, Flamurtari shpallet kampion i Kategorisë së Dytë

Flamurtari është ekipi kampion i Kategorisë së Dytë për edicionin 2021-2022 pasi mposhti me penallti 4-2 fituesin e grupit A, Luzi 2008, në finalen...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.