Tag: emathja.al

Shpëtimi i Spezias, Interi, Messi, përplasja me De Biasin dhe marrëdhënia me Rejan, zbërthehet Rey Manaj

Rej Manaj është një nga protagonistët e udhëtimit të Spezias gjatë këtij sezoni, që u mbyll me arritjen e objektivit: qëndrimin në Serinë A....

3 shënjestrat e Romës për merkaton e verës, në listë edhe titullari i Feyenoordit në finalen e luajtur në “Air Albania”

Roma është kampioni i pari i Conference League, pasi fitoi finalen e luajtur në “Air Albania” ndaj Feyenoord, me rezultatin 1-0, falë golit të...

Sulmuesja shqiptare largohet nga Reali i Madridit, mesazhi i saj në Twitter

Shumë lojtare të Realit Madridit si dhe trajneri Alberto Toril nuk do të jenë më pjesë e skuadrës së kryeqytetit spanjoll. Gjithçka u bë...

Superiorja thotë sot fjalën e fundit, Vllaznia apo Kukësi në Europë?

Nën ethet e finales së “Conference League” është eklipsuar disi java e fundit e “Abissnet Superiores”. Java finale e kampionatit shqiptar ka ende verdikte...

Kumbulla: Tani marrim mentalitet fituesi, me Romën një ndjenjë tjetër nga ajo me kombëtaren

Roma triumfoi në finalen e Conference League ndaj Feyenoord me rezultatin 1-0. Stadium Air Albania rezultoi fatsjellës për verdhekuqtë teksa pjesë e italianëve është...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.